טיול לעמאן

טיול לעמאן

טיול לעמאן – חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת
זה לא שעמאן נחשבת לעיר הכי יפה בעולם – אם נהיה כנים היא רחוקה מלהיות יפה – או לפחות רחוקה ממה שאנחנו, בעיניים המערביות מחשיבים ומשייכים ליופי. אבל למרות זאת, עמאן נחשבת לעיר מסקרנת, מעניינת וכחלק מכך, גם מתויירת ויש סיבות לא מועטות, מדוע ישראלים רבים חולמים על טיול לעמאן – ולא! הקרבה לישראל היא לא הסיבה היחידה.

טיול לעמאן הוא טיול אשר טומן בחובו הרפתקה אחת גדולה ומרתקת, סיפורים מעניינים ומיוחדים, מקומות צבעוניים שכמותם לא ראינו בחיים והצצה לתרבות אשר אחרת – שאולי שונה מכל מה שאנחנו מכירים, או הכרנו עד לאותו ביקור בעמאן. בכדי להוציא את המקסימום מהביקור בעיר, ההמלצה תהיה לחפש אחר מסגרת של טיול מודרך לעמאן – מדריך מקצועי ומנוסה, המכיר את העיר לעומק, יוכל לחלוק אתנו סיפורים מעניינים ולקחת אותנו לאתרים האטרקטיביים ביותר אשר מצויים בעיר – כאשר בנסיעה עצמאית, לא בטוח שיהיה לנו כל כך פשוט להגיע למקומות אלו.  

טיול לעמאן – חזרה בזמן
אם הביקור האחרון שלכם בחו"ל היה במדינה כמו הונג קונג, כנראה שתחווה הלם תרבות מסוים כאשר תגיעו אל הבירה הירדנית – הסיבות לכך טמונות בעובדה שבסך הכול מדובר בעיר פשוטה וישנה - עיר אשר נראה מהצד שהקדמה כמו פסחה על פניה והיא נותרה בודדה אי שם בשנות השבעים של המאה שעברה.
יחד עם זאת, יש הרבה קסם ויופי בפשטות הזאת -  כך שרבים מהאנשים אשר ביקרו בעיר, מעידים שמאוד התחברו אליה ולתמימות המסוימת של פעם, שאולי נעלמה מהעולם אך נשארה חלק מעמאן. טיול לעמאן הוא מעל הכול הזדמנות לפגוש תרבות מיוחדת - לבקר במצודות עתיקות, בשווקים צבעוניים, לאכול במסעדות עממיות (זולות במיוחד) ולהיחשף לארמון אחד מיוחד.

כמובן, שבכדי ליהנות מכל מה שיש לעמאן להציע ובכדי שהחוויה אכן תענה על כל הציפיות שיש לכם ממנה – חשוב מאוד לבחור את אותה מסגרת של טיול מודרך לעמאן בצורה מוקפדת – ישנן מסגרות שונות המוציאות טיולים כאלו, כאשר סביר להניח שלא כולן תעמודנה בסטנדרטים שלנו. עלינו לשאוף לטיול אשר ילווה על ידי מדריך מקצועי וכריזמטי, אשר מכיר את המדינה, את העיר ואת השפה ייקח אתכם היישר אל האתרים המעניינים ביותר בעיר, יאפשר לכם לשמוע את הסיפורים המעניינים ביותר לגביה, לדעת קצת היסטוריה, לדבר קצת עם אנשים מקומיים ולחוות חוויה קסומה ומלאה בניחוחות צבעים וטעמים – ואת אלו בעמאן יש בשפע.

טיול לעמאן כחלק מטיול מאורגן לירדן
אם כבר החלטתם על נסיעה לעמאן, לא תשלבו אותה עם ביקור במקומות אחרים במדינה? טיולים מאורגנים בירדן, כוללים ברוב המקרים, ביקור במספר ערים או מקומות ייחודיים ובולטים במדינה. כמובן, שאם יש לכם בקשות מיוחדות לגבי מה שחשוב לכם לראות בירדן, תוכלו לחפש אחר מסגרת המציעה טיולים מאורגנים בירדן, הכוללים את המסלולים המבוקשים על ידכם. זכרו שאתם תמיד יכולים גם לטייל במדינה באופן עצמאי, אבל גם מבחינת סדר הטיול, גם מבחינת תנאי הלינה והשהייה וחשוב מכל, מבחינת ביטחונכם, ההמלצה תהיה להעדיף טיולים מאורגנים.

חולמים על טיול לעמאן? תשמחו ודאי לדעת, כי מרכז שיח מוציא טיולים מודרכים לעיר המיוחדת והמרתקת. אתם מוזמנים ליהנות מחוויה צבעונית וחד פעמית של נסיעה לעמאן ולאתרים נוספים אשר ממוקמים לא רחוק ממנה. הטיולים של מרכז שיח שמים דגש על כל הפרטים: תנאי הלינה והשהייה, סדר היום, הארוחות וכל הפרטים האחרים אשר יהפכו את הטיול שלכם לחוויה מהנה ובלתי נשכחת.
  
 
טלפון
072-33-80-449
כתובת
מוריס פישר 20. ירושלים.
עקבו אחרינו
לשיחת ייעוץ
השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם