טיול מאורגן לפטרה | שיח

טיול מאורגן לפטרה

טיול מאורגן לפטרה – כיצד להתכונן לטיול?
רוב האנשים אשר מעוניינים לצאת ולטייל בירדן, יעדיפו לעשות זאת במסגרת טיול מאורגן – היתרון של טיול  מאורגן בא לידי ביטוי הן מבחינת הבטיחות, הן מבחינת תנאי האירוח והשהייה והן מבחינת סידור הזמנים – הטיול מתוכנן מראש, עם לוחות זמנים מאורגנים – כך שהמטיילים יודעים בדיוק היכן הם עתידים לבקר, מה הם הולכים לראות ומתי כל זה הולך לקרות.

אחת האטרקציות הגדולות ביותר של ירדן היא כמובן, העיר הנבטית פטרה (אשר רבים מכנים אותה הסלע האדום). מדובר באחד מפלאי עולם החדשים וזאת רק אחת הסיבות לביקוש הכה גדול של השנים האחרונות, עבור טיולים מודרכים לפטרה. אז כמובן, שבכדי למצות את האזור עד תום וליהנות מטיול חוויית, מעניין ומהנה, מומלץ לבחור בקפידה את אותה מסגרת דרכה תצאו אל טיול מאורגן לפטרה ולוודא שהטיול אכן עונה על כל הדרישות והציפיות שלכם – כידוע, כשזה נוגע לטיולים, לכל אחד יש ציפיות ודרישות קצת אחרות.

רגע לפני שנוסעים לפטרה..
רגע לפני שהטיול לירדן מתחיל ואולי תזכו לבקר בפטרה בפעם הראשונה בחייכם – חשוב לבדוק מספר דברים, אשר יבטיחו לכם טיול מאורגן לפטרה חווייתי ומהנה - עם מינימום של הפתעות לא צפויות (ואולי גם לא נעימות). ראשית כל חשוב לברר את כל הפרטים לגבי הטיול מול החברה דרכה לקחתם את אותו טיול לפטרה – מהי תכנית הטיול המפורטת – כמה ימים הטיול, מה אתם עתידים לעשות בכל יום ובאלו שעות, היכן אתם אומרים ללון וכן הלאה.. – ניתן אף לברר היכן אתם אמורים לאכול ומה – כך שאם יש לכם רגישויות מסוימות או העדפות בנושא מזון, תוכלו לבדוק שדבר זה יילקח בחשבון. חשוב לבקש רשימה של מה אתם אמורים להביא – לדוגמא, ישנם טיולים בהם תתבקשו להביא פנס או אוהלים או ציוד אחר שאולי לא הייתם חושבים לארוז אם לא הייתם יודעים באופן חד משמעי שאתם עתידים להזדקק לו – שימו לב שישנם טיולים בהם תתבקשו להביא מסמכים מסוימים מעבר לדרכון, לדוגמא, רישיון נהיגה.

כמובן, שאם חשוב לכם כל נושא התקשורת, חשוב שתבררו מבעוד מועד אם תהיה לכם אפשרות לגלוש באינטרנט במהלך אותו טיול מאורגן לפטרה ואם יכול להיות שיהיו רגעים במהלך הטיול בהם לא תהיו זמינים גם לשיחות. כמובן, שאם יש לכם בקשות או דרישות מיוחדות לגבי הטיול, חשוב שתציגו אותם לגוף אשר מארגן את אותו טיול מאורגן לפטרה, עוד בטרם היציאה – כך תוכלו לוודא שדרישות אלו אכן יתממשו.

נסיעה לפטרה
פטרה ממוקמת כ-100 ק"מ צפונית לאילת – מה שאומר, שמדובר בנסיעה של שעות בודדות. ישנה אפשרות לערוך טיול לפטרה באופן עצמאי – ישנם אוטובוסים אשר יוצאים למקום מעקבה ומעמאן. אבל מסיבות ברורות רוב האנשים, מעדיפים לקחת טיולים מאורגנים. כאשר אותה נסיעה לפטרה, מתקיימת במסגרת של טיול מאורגן ברוב המקרים תהיה הסעה מאורגנת מהגבול – בחלק מהמקרים ההסעה תלווה אתכם לאורך כל הטיול, כאשר חלק מהטיולים, משלבים בתוכם טיולים ג'יפים, כך שבמהלך הטיול המשתתפים יתחלקו לקבוצות קטנות וכל קבוצה תקבל ג'יפ אשר ילווה אותה לאורך הטיול – כמובן, שחשוב לבדוק פרטים אודות אמצעי תחבורה, טרם היציאה לטיול.

אם גם אתם רוצים ליהנות מהחוויה המיוחדת והקסומה הטמונה באותו טיול מאורגן לפטרה – הטיולים של מרכז שיח בהחלט יכולים לספק לכם את המענה המושלם, על אותן הרצונות. מלבד פטרה, תזכו לבקר במסגרת טיולים מודרכים בפטרה, ביעדים נוספים ומעניינים בירדן, לאכול במסעדות אוטנטיות, ללון במלונות טובים וליהנות מחוויה מהסוג שלא שוכחים במשך שנים. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור קשר.  
 
 
טלפון
072-33-80-449
כתובת
מוריס פישר 20. ירושלים.
עקבו אחרינו
לשיחת ייעוץ
השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם