ממליצים | שיח
עומרי, מתחילים, קיץ 2015
מעבר לזה שדורון אדם ומורה מלא תשוקה ומחויבות לא רק לשפה הערבית אלא לתרבות הערבית בכלל והפלסטינית בפרט, יש לו יכולת יוצאת דופן להעביר את החומר בצורה וברמה שמתאימה לכל התלמידים. בקורס כזה באופן טבעי, כמעט כל אחת ואחד ברמה מעט (או הרבה) שונה, ודורון ידע בדיוק איך לאזן בין כל הדרישות האלו ולתת לכולנו את הידע וההכוונה שהיינו צריכים. אחרי שדגמתי כמה וכמה מורים וקורסים בירושלים, אני ממליץ בחום דווקא על דורון. אמנם יש אחרים מצויינים גם כן, אבל ל"שיח" הכי הרבה יתרונות בסך הכל.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
מירב, מתחילים+ממשיכים,2015-2016
​כתלמידה של דורון, כמה מילים:
סוף סוף מצאתי מורה שאני יכולה ללמוד איתו את השפה הערבית (אומנם אני צריכה להשתפר כתלמידה...). דורון גם יודע ערבית נפלא וגם יודע להסביר והכל במאור פנים וצורה מעמיקה. זה הקורס היחיד בו לא רק לומדים לדבר אלא גם קוראים וכותבים בערבית וכך עומדים על ההגייה הנכונה, הקשרים בין המילים, השורשים והאוריינות במרחב הערבי. השילוב של חומר לימודי עם חוויות היום יום ועם הקשרים טבעיים ומעשירים שדורון מביא לשיעור מעצימים מאד את החוויה ובונים בסיס איתן עבורי כתלמידה.
דנה, מתחילים, חורף 2016
הכיתה הגדולה לא איפשרה חזרה בשיעור + לימוד כל כך אינטנסיבי. הופתעתי מעומק הקורס. ציפיתי למשהו חובבני יותר. הופתעתי לטובה כמובן. בקורס קיבלתי  כלים רבים ללימוד השפה : לימוד אותיות, פעלים ומילים בסיסיות.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
אליהו, ממשיכים, אביב 2015
אני לומד ערבית כבר הרבה זמן ועד שהגעתי לשיעורים של דורון לא באמת הצלחתי לדבר ערבית. השיעורים של דורון פרצו אצלי מחסום די רציני והקפיצו אותו באופן משמעותי ברמת הדיבור בערבית. ממליץ בחום לכל מי שמעוניין לפתח את יכולות הדיבור בשפה הערבית. חוץ מזה שהשיעור באווירה ממש טובה ודורון הוא באמת מורה לעניין, נעים, מקצוען ואחלה גבר​​.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

ליטל, ממשיכים+מתקדמים
השתתפתי בשני קורסים בערבית מדוברת למתקדמים עם דורון וארצה להמשיך בקורס נוסף אם יתאפשר.
בדרך כלל לימוד שפה זרה הוא תהליך מתסכל ואף משעמם, אבל השיעור השבועי עם דורון היה חוויה מהנה ביותר. הלימוד נעשה בקבוצה קטנה, שבה כל אחד מקבל יחס אישי והזדמנות להתבטא. הטקסטים הכתובים וקטעי היוטיוב ששימשו כעזרי לימוד היו משעשעים ורלוונטיים וסייעו להפיכת הלימוד לחווייתי. לדורון יש סבלנות אינסופית ויכולת לדובב כל תלמיד, וגם לייצר אווירה נעימה ונינוחה בשיעור.
ממליצה ביותר!  ​
יהודית, מתחילים, חורף 2017
ברצוני להודות לדורון ىا دورون על קורס המתחילים שנהניתי ממנו מאד. לא רק הנאה הייתה כאן, אלא לימוד רציני מעמיק ומעשיר, ונתן כלים להתמודדות ראשונית עם השפה . וכמובן חשק גדול להמשיך ולפצח את סוד השפה המאתגרת את כולנו. בתקווה להמשך הדרך. שוקרן יא דורון.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
דניאלה, קורס מתחילים, חורף 2016
תודה לדורון, מורה נהדר - מקצועי, סבלני, מעניק מהידע הרב שלו ומאישיותו המקסימה. בקורס קיבלתי  בסיס טוב ללמוד הקריאה/כתיבה, כלים מצוינים לשימור הנלמד ולהמשך הלימוד. אהבה לשפה הערבית, רצון להעניק בידיעת השפה ותרבות.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
ד"ר דינה רוט, בית החולים אלי"ן,
סתיו 2016

הקורס היה נהדר. נהניתי מאד, היה מאד קשה ובהחלט רק טעימה קטנה. עורר רצון להמשיך. מאד תרמה להנאה מהקורס האהבה של דורון לשפה, לתרבות ולמה שהוא עושה. יישר כוח ותודה רבה.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
איילת, מתחילים, קורס קיץ 2015
למדתי אצל דורון בראשי ב"שיח" בקורס במשך קיץ 2015 היה מעולה.
בשיעורים עבדנו קשה.
דורון מאוד מתודי וברור ולא ויתר לנו,  אבל למרות העבודה הקשה היתה אווירה טובה והרגשתי שאני מתקדמת.
טלפון
072-33-80-449
כתובת
מוריס פישר 20. ירושלים.
עקבו אחרינו
לשיחת ייעוץ
השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם